O spoločnosti >

Spoločnosť METALURGIA TS plus, s.r.o. bola založená v roku 1995 a stavia na pestrej strojárskej a hutníckej tradícií niekdajších Závodov Ťažkého Strojárstva v Dubnici nad Váhom. Spoločnosť bola prvotne zameraná na obchod s hutnými polotovarmi a v priebehu 20tich rokov sa pretransformovala na spoločnosť s vlastnými výrobnými kapacitami CNC mechanického opracovania. Od svojho založenia spoločnosť podniká s tímom skúsených pracovníkov, ktorí majú dlhoročnú materiálovo-technologickú prax v energetickom, hutníckom, ťažobnom, cementárskom, papierenskom priemysle a výrobkami pre vlakovú dopravu.

METALURGIA TS plus, s.r.o. sa vyvíja z obchodne zameranej spoločnosti na výrobno-obchodnú spoločnosť. Dnes ponúkame hutné polotovary ako kované tyče, tvarové výkovky, zápustkové výkovky, valcované tyče z uhlíkových a stredne legovaných ocelí a odliatky z oceľoliatiny, liatiny a zvarence tepelne a mechanicky opracované podľa požiadaviek zákazníka.

Z dôvodu meniaceho sa trhu, potrieb a požiadaviek zákazníkov sa zameriavame na dodávanie výrobkov s vyššou pridanou hodnotou. Dodávame produkty podľa špecifikácie zákazníka presne opracované, opatrené náterom alebo inou povrchovou úpravou. Naši pracovníci ťažia z dlhoročných skúseností uhlíkovými a strednelegovanými oceľami a ponúkajú zákazníkom technicky a technologicky najvhodnejšie riešenia. Víziou spoločnosti je byť spoľahlivým dodávateľom materiálovo a technicky náročných výrobkov ťažkého strojárstva presne opracovaných na hotovo.Ing. Milan Duhár
majiteľ spoločnosti